Misja

Misja

Przede wszystkim staramy się ułatwić Rodzicom opiekę nad ich pociechami.  Maluchy są w różnym wieku, ale wszystkie wymagają opieki i mniej lub bardziej dyskretnej kontroli rodzicielskiej. Dlatego rodzicielstwo to nie lada wyzwanie. Odpowiedzialne rodzicielstwo jest wręcz misja.

 

Jaka idea, jaka misja?

Cyber_PAPA powstał z myślą, aby podzielić się zarówno naszym osobistym doświadczeniem i spostrzeżeniami, jak dbać o bezpieczeńśtwo dzieci w Sieci i w trakcie używania urządzeń. Pomyśleliśmy, że dobrze byłoby sprecyzować, cyzm jest misja cyber_PAPA, jakie założenia i cele nam towarzyszyły i ską wzięła się ide projektu.

Staramy się stworzyć miejsce w Sieci, gdzie Wy, szanowni Rodzice będzie mogli znaleźć informacje o:
- aplikacjach bezpiecznych dla dzieci
- grach i programach edukacyjnych dla różnych grup wiekowych
- aplikacjach do kontroli rodzicielskiej w przeróżnych zakresach
- informacji i instrukcje jak włączyć ograniczenia w urządzeniach mobilnych
- informacje o tym, jak dzieci reagują na elektronikę i jaki wpływ ma przysłowiowe siedzenie przed monitorem/wyświetlaczem na dzieci w różnym wieku.

A wszystko to pod kątem urządzeń marki Apple, ponieważ ich używamy codziennie - prywatnie i zawodowo (a nawet serwisujemy). Dlatego mamy w tym akurat najwięcej doświadczenia.

Naszym mottem jest: W cyber_TROSCE o maluchy. Rodzicom chcemy dać spokój ducha, że ich pociechy są bezpieczniejsze.

Gdzie nas znaleźć?

Chcemy dać rodzicom możliwość zadbania o bezpieczeństwo maluchów w cyberświecie, ale również możliwość rozwinięcia tej ochrony, jeśli już wiecie jak działać. O aplikacjach i sposobach dostosowania urządzeń możecie również przeczytać na naszym  BLOGU.

Więcej informacji oraz sporo ciekawostek o Cyber_PAPA znajdziecie na naszym kanale YT. Miłego oglądania!