Cyber-PAPA

Cyber-papa

O co chodzi z Cyber-PAPA


Przede wszystkim o to, aby ułatwić Rodzicom opiekę nad ich pociechami. Cyber_PAPA jest autorskim projektem i produktem S Partners. Ma tę zaletę, że 90% naszego zespołu stanowią rodzice. Maluchy są w różnym wieku, ale wszystkie wymagają opieki i mniej lub bardziej dyskretnej kontroli rodzicielskiej.

Cyber_PAPA powstał z myślą, aby podzielić się zarówno naszym osobistym doświadczeniem i spostrzeżeniami, jak i stworzyć miejsce w Sieci,gdzie Wy, szanowni Rodzice będzie mogli znaleźć informacje o:
- aplikacjach bezpiecznych dla dzieci
- grach i programach edukacyjnych dla różnych grup wiekowych
- aplikacjach do kontroli rodzicielskiej w przeróżnych zakresach
- informacji i instrukcje jak włączyć ograniczenia w urządzeniach mobilnych
- informacje o tym, jak dzieci reagują na elektronikę i jaki wpływ ma przysłowiowe siedzenie przed monitorem/wyświetlaczem na dzieci w różnym wieku.
A wszystko to pod kątem urządzeń marki Apple, ponieważ ich używamy codziennie. Dlatego mamy w tym akurat najwięcej doświadczenia.

Cyber-papa

Czym jest Cyber_PAPA

Dość młodym projektem, jako produkt funkcjonujący pod nazwą Cyber_PAPA. Na marginesie, nazwą, którą wymyśliła jedna z Pań w naszym zespole. Projekt wyrósł na bazie naszego wcześniejszego przedsięwzięcia o podobnym charakterze, tyle że angielskojęzycznego. Widząc reakcję rynkową, oraz posłuchawszy głosu ekspertów z kilku różnych dziedzin, a przez wszystkim grona rodziców z bliższego i dalszego otoczenia postanowiliśmy ruszyć z projektem po polsku. Witajcie w Cyber_PAPA!


Więcej informacji, oraz sporo ciekawostek o Cyber_PAPA znajdziecie w naszym mini wywiadzie z pomysłodwawcą koordynatorem całego tego zamieszania! Miłęgo oglądania!