Gry matematyczne dzieci

W gry matematyczne dzieci też się wciągną!

...Żeby móc bezkarnie kupować zabawki... SOBIE." Prześmiewcze podejście do niektórych aspektów rodzicielstwa to klucz do zachowania równowagi psychicznej, podczas tego niełatwego i życiowego zadania.  Potrwa ona przez jeszcze kilka odcinków. Postaramy się jak najlepiej pokazać Wam i polecić gry, które sprawdzają się u naszych firmowych dzieciaków. Różna płeć i różny wiek. Dziś przed ekrany zaprasza Was największe dziecko w naszej firmie, czyli Grześ, lat ponad trzy... dzieści. Czyli nasz szef. Poważny i odpowiedzialny, stoicki człek, głowa rodziny i prezes firmy. A odpowiadając na pytanie z początku: atrakcyjne! Ale niekoniecznie mądre. I tu właśnie pojawia się pole do popisu dla rodziców. Zapraszamy do lektury.

Jakie gry matematyczne dzieci tak lubią?

Dobrze skonstruowane gry matematyczne dzieci przechodzą z satysfakcją i zaciekawieniem. I to jest klucz wyboru: grafika, dzwięk, ale przede wszystkim przygoda. W poprzednim artykule i na poprzednim filmie widzieliście jak radzą sobie z przedstawianymi grami maluchy w wieku 3-5. Dziś ciąg dalszy gier edukacyjnych. Tym razem zobaczycie jak gra się w drugą, poważniejszą grę z poprzedniego filmu, oraz w nową zabawkową grę dla młodszych dzieci. Nadal jeszcze trzymamy się matematyki. Gry edukacyjne dla dzieci, oczywiście przyjaźnie skonstruowane, to jeden z naszych głównych obszarów zainteresowania. Aplikacje dla dzieci są jednym z wiodących tematów poruszanych przez Cyber-Papa. Zapraszamy do lektury i oczywiście na filmik na kanale YT. Natomiast dziś na tapetę bierzemy naukę podstawowych kształtów, a następnie podstawowe działania matematyczne.

Przy wybieraniu gier należy zawsze kierować się bezpieczeństwem dzieci, ale także naszym, czyli finansów domowych, czyli żadnych możliwych zakupów w grze. Dodatkowo ważne jest aby dzieci spędzały czas z aplikacją w sposób bezpieczny dla ich zdrowia.

Gry matematyczne dzieci

Zadbajcie przede wszystkim o zdrowie fizyczne i psychiczne. Zapewnijcie w pierwszej kolejności kontakt z rodziną i równieśnikami, oraz ruch na świerzym powietrzu.A gdy już przyjdzie czas na gry zadbajcie aby dzieci nie przebywały długo w bezruchu i długo sam na sam z urządzeniem.

Zapraszamy też do lektury poprzedniego artykułu, czyli gry edukacyjne matematyka.


"Po co ma się dzieci? Żeby móc bezkarnie kupować zabawki... SOBIE."

Prześmiewcze podejście (Prezesa Grzegorza) do niektórych aspektów rodzicielstwa to klucz do zachowania równowagi psychicznej podczas tego niełatwego życiowego projektu. Niedawno rozpoczęliśmy serię aplikacje dla dzieci. Więcej informacji, oraz sporo ciekawostek o Cyber_PAPA znajdziecie w naszym mini wywiadzie z rodzicem, a zarazem pomysłodawcą i koordynatorem całego projektu! Miłego oglądania!