iPhone dla dzieci

iPhone dla dzieci

iPhone dla dzieci - co i jak, nie, czy tak?

Odpowiedź zależy przede wszystkim o tego, jakie macie podejście do dawania elektroniki swoim pociechom. Jeśli np. zależy Wam na tym, aby połączyć kontakt z dzieckiem i multimedialne możliwości urządzenia do nauki i rozrywki to iPhone dla dzieci będzie do tego świetny. Jeśli zatem wiecie, że będzie to zabawka, zajmująca czas... i chcecie go sprezentować i zapanować nad jego używaniem... zapraszamy do lektury i obejrzenia naszych poradników. Natomiast dziś omówimy temat technicznie, bazując na doświadczeniu rodzicielsko Applowym, czyli co warto kupić. Dlatego dalej będzie już o konkretnych modelach i jaki iPhone dla dziecka jest "opłacalny" jak również użyteczny. Dodatkowo z podziałem na progi cenowe, zelżenie od założonego budżetu. Będą oczywiście również wyjątki, jak zawsze. Również możecie z materiału wideo łatwo wywnioskować, że między wierszami mówimy, co może być fajne dla Was sprzętowo. Zapraszamy!

Jak dobrać iPhone dla dzieci?

iPhone dla dzieci to jest decyzja z konsekwencjami. To nie tylko telefon, chociaż można go do tej funkcji ograniczyć. Jest to również dostęp do materiałów edukacyjnych, Internetu, rozrywki, np. filmów i gier. Wszystko niesie ze sobą również zagrożenia i nad tym trzeba zapanować. Jednak w tym odcinku przedstawimy Wam modele warte uwagi, w ujęciu kilku przedziałów cenowych do kwoty:

  • 500
  • 750
  • 1000
  • 1500
  • 1700
  • 2000

Przy każdym przedziale cenowym staraliśmy się dać 2 modele, dodatkowo jeden nowy i jeden używany. Na koniec małe podsumowania i wskazanie na nasz wybór dla każdego budżetu. Nie zabraknie również zwięzłej informacji co dany model ma w środku i jak się będzie sprawował w porównaniu do innych przykładów. Całość będzie mogli obserwować na prezentacji, aby jednocześnie widzieć jak wyglądają przykładowe modele.

Wideo dla dzieci

Jak dobrać iPhone dla dzieci?

To jaki iPhone dla dzieci wybierzecie jest kwestią zależną od kilku czynników. Po pierwsze do czego ma służyć. Następnie na jak długo i jakie ma mieć parametry. Następnie budżet. Oczywiście nie każdy iPhone będzie wspierał najnowszy system iOS, zwłaszcza starsze modele - o tym też wspominamy. Nie każda aplikacja na starszych modelach będzie działać. Takie aspekty też koniecznie trzeba wziąć pod uwagę. Jeśli wiemy, ze dziecko będzie potrzebowało korzystać z konkretnej aplikacji np. językowej, trzeba sprawdzić jakie ona ma wymagania. Nie mniej ważne jest to, czy nie rozpuścimy pociechy ofiarując zbyt nowoczesne urządzenie. Natomiast w kwestii modeli zupełnie odrębną kategorią są iPady i o nich zrobimy odrębny odcinek.


"Idą święta. Wiele z Waszych dzieci dostanie pod choinkę iPhone dla dzieci. Postaramy się przybliżyć jakie iPhone'y warto wybrać, które modele będą prezentowały najlepszy stosunek jakości dodanej ceny. Dla przykładu, ja używam 12-tki, który jest przerażająco duży i do tej pory go jeszcze nie ogarniam i spada mi na twarz."